Moderní catering s osobním přístupem

Roman Sluka

Obvodová 737/8
400 07 Ústí nad Labem

Tel.: +420 602 824 644
info@rscatering.cz

Historie společnosti

Naše společnost RS Catering byla založena v roce 1997. Firma se tehdy etablovala na domácí cateringový trh především díky strategii komplexních služeb, poskytovaných v prostorách kolem Ústí nad Labem. Již od začátku jsme se zaměřili na vysokou kvalitu našich gastronomických služeb, a to se odrazilo v rychlém růstu naší společnosti, což ocenily především naši zákazníci. RS Catering je jedním z prvních členů Asociace kuchařů a cukrářů ČR (AKC ČR).

Catering v České republice i zahraničí

Pronikli jsme i na zahraniční trhy, kde s vysokou bravurnosti a profesionalitou obohacujeme mlsné jazýčky o nové speciality. Držíce se moderních trendů v oblasti kulinářského umění pronikáme i do asijských specialit, které mimo jiné ocenili zástupci japonských automobilek Tokai Rika nebo TRCZ, či samo Její veličenstvo indonéská princezna z Jávy. Jsme schopni se svým týmem zajistit a připravit kdekoliv po České republice a Evropě akci až pro 2 000 osob s předvedením specialit české i mezinárodní kuchyně. V dnešní době nabízíme své služby zejména v Ústí nad Labem, Děčíně, Mostě, Teplicích, Litoměřicích a dalších městech Ústeckého kraje a v Praze.

Catering s osobním přístupem

Máme čas se Vám věnovat. Každou akci s Vámi pečlivě naplánujeme, nabídneme možnosti její realizace a spolehlivě připravíme. Záleží nám na tom, abyste byli s našimi službami nadmíru spokojeni.

IČ: 656 54 633
Fyzická osoba je zapsaná
v živnostenském rejstříku vedeném Magistrátem města
Ústí nad Labem, č. j. ŽO/U 12265/2006/Luč, ev. č. 351000-47806.

Působnost

Naše služby nabízíme zejména v Ústeckém kraji. Na objednávku zajistíme catering po celé republice.