O společnosti RS Catering, Ústí nad Labem

Catering od RS Catering, Ústí nad Labem

Naši partneři

Vínostyl.cz
Víno, co má styl

Při výběru vína určeného
k prodeji v internetovém obchodě se Vinostyl.cz zaměřuje především na kvalitu vína a punc originality.

Ekofarma Babiny
Náš dodavatel bio hovězího masa v nejvyšší kvalitě
Veškeré hovězí maso na akce připravujeme pouze v bio kvalitě od Ekofarmy Babiny. 

Historie společnosti

Naše společnost RS Catering byla založena v roce 1997. Firma se tehdy etablovala na domácí cateringový trh především díky strategii komplexních služeb, poskytovaných v prostorách kolem Ústí nad Labem. Již od začátku jsme se zaměřili na vysokou kvalitu našich gastronomických služeb, a to se odrazilo v rychlém růstu naší společnosti, což ocenily především naši zákazníci.

RS Catering je jedním z prvních členů Asociace kuchařů a cukrářů ČR (AKC ČR).

Catering v České republice i zahraničí

Pronikli jsme i na zahraniční trhy, kde s vysokou bravurnosti a profesionalitou obohacujeme mlsné jazýčky o nové speciality. Držíce se moderních trendů v oblasti kulinářského umění pronikáme i do asijských specialit, které mimo jiné ocenili zástupci japonských automobilek Tokai Rika nebo TRCZ, či samo Její veličenstvo indonéská princezna z Jávy.

Jsme schopni se svým týmem zajistit a připravit kdekoliv po České republice a Evropě akci až pro 2 000 osob s předvedením specialit české i mezinárodní kuchyně.

V dnešní době nabízíme své služby zejména v Ústí nad Labem, Děčíně, Mostě, Teplicích, Litoměřicích a dalších městech Ústeckého kraje a v Praze.

Catering s osobním přístupem

Máme čas se Vám věnovat. Každou akci s Vámi pečlivě naplánujeme, nabídneme možnosti její realizace a spolehlivě připravíme. Záleží nám na tom, abyste byli s našimi službami nadmíru spokojeni.

Naši spokojení klienti


[ ^ k obsahu ^ ]