Catering – Ústecký kraj a Praha

Naši nabídku tvoří komplexní gastronomické služby. Zajistíme catering a výzdobu pro jakoukoli společenskou událost včetně doplňkových služeb, jako je zajištění fotografa, květinové výzdoby, živé hudby, doprovodného programu apod. Catering připravíme v našich společenských prostorách nebo u Vás. K dispozici jsou párty stany, gastro inventář, židle a stole, chladící vůz, přenosný bar, vyhřívací teplomety. Vaši akci rádi zajistíme od A do Z podle přání.

Pronájem párty stanů

Pronájem párty stanů

Na Vaši párty, svatební hostinu či firemní akci nabízíme i v zimních měsících profi stan s pevnou konstrukcí, dřevěnou podlahou a kobercem (dle výběru), vytápěný, včetně inventáře a osvětlení. Velikost stanu si můžete objednat dle povahy akce nebo množství osob (10x 15 m2 a více).

Fotogalerie párty stanů

Rauty, recepce

Rauty, recepce

Rauty nebo-li recepce se připravují výhradně při společenských akcích, jako jsou veletrhy, výstavy, premiéry, plesy a jiné oslavy. Rauty nemusí být v přísném společenském duchu, ale mohou být pojaty velmi netradičně, úměrně k akci, kterou doprovázejí. Jsou připravovány rozmanité lahůdky a podávány kvalitní nápoje. Podívejte se na ukázku rautového menu od naší společnosti.

Svatební hostiny

Svatební hostiny

Svatba je jedinečná událost v životě každého. Zaslouží si připravit s velkou pozorností a pečlivostí. Svatební tabule je vždy nazdobená, romantická a reprezentativní. Této společenské události odpovídá také slavnostní catering. Kromě samotné svatební hostiny umíme zajistit vše ostatní – odpovídající prostory, fotografa, květinovou výzdobu, dopravu, hudbu... O co více zařizování necháte na nás, o to více si užijete svůj svatební den.

Soukromé oslavy

Soukromé oslavy

Když chcete připravit pro Vaše blízké a známé opravdu kvalitní oslavu či hostinu, na kterou jen tak nezapomenou, objednejte si ji u nás. Nabídneme Vám vlastní společenské prostory, profesionální catering, výzdobu a doplňkové služby dle Vašeho přání. Během celé oslavy se můžete věnovat svým hostům a celou organizaci nechat na nás. Důvěřujte našim bohatým zkušenostem.

Bankety

Bankety

Pro větší počet hostů a při slavnostní příležitosti se vypravuje banket nebo banketní oběd či galavečeře. Podávají se aperitivy a malé delikatesy rafinovaně sestavené do krásně prostřených stolů, či tabulí.

Firemní akce na klíč

Firemní akce na klíč

Připravit akci na klíč znamená kromě realizace cateringu také zajištění všech ostatních služeb, které s akcí souvisí. Neodmyslitelnou součástí naší práce je dekorace a výzdoba. Ve spolupráci s obchodními partnery zabezpečíme kvalitní doprovodný program, fotografa, živou hudbu, ozvučení, dopravu, show. Akci lze organizovat v námi nabízených prostorách nebo v sídle Vaší firmy. K dispozici máme párty stany, gastro inventář, židle a stoly, chladící vůz, přenosný bar, vyhřívací teplomety.

Koktejly

Koktejly

Koktejl nebo také koktejl párty je obvykle připravován při méně náročných akcích, jako jsou například výstavy, vernisáže, koncerty, veletrhy nebo i rodinné oslavy. Jídla a nápoje jsou roznášeny mezi hosty na mísách a tácech, kde jsou přímo odebírány.

Coffee Break

Coffee Break

Coffee Break se připravuje jako rychlé občerstvení při přestávkách konferencí, hromadných jednání, firemních seminářů, školení a jiných akcích tohoto charakteru.


[ ^ k obsahu ^ ]